Sky-Shop co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Sky-Shop, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Sky-Shop?
Co to jest Sky-Shop?

Sky-Shop jest platformą służącą do tworzenia sklepów online oraz prowadzenia sprzedaży w sieci. Oprogramowanie działa w modelu SaaS. Za pomocą Sky-Shop można w prosty sposób zacząć biznes e-commerce i zarządzać sprzedażą na marketplace’ach, Allegro, Facebooku czy porównywarkach cenowych.

Sky-Shop to szeroka gama funkcjonalności i integracji z platformami sprzedażowymi. Za pośrednictwem intuicyjnego panelu prowadzenie handlu online jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. Sky-Shop ma wbudowany kreator szablonów oraz moduły potrzebne do zbudowania strony internetowej wedle własnych potrzeb. Ich dodawanie odbywa się na zasadzie „drop and down”. Dzięki nim można samodzielnie nadać układ, wybrać kolory czy poszczególne funkcje.
 

Sprawdź również: co to jest SaaS, co to jest marketplace, co to jest Facebook, co to jest Allegro, porównywarki cen, co to jest e-commerce

Definicja pojęcia Sky-Shop
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.