Google Pingwin co to jest - algorytm Google Pingwin, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Google Pingwin - algorytm Google Pingwin, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: Pingwin, Google Penguin Update

Google Pingwin (Google Penguin Update, Penguin) jest aktualizacją algorytmu Google, który został włączony w 2012 roku i miał walczyć z nieuczciwymi praktykami spamerskiego linkowania. Dzięki temu strony, do których prowadzi wiele odnośników z witryn niskiej jakości, nie wyświetlały się już dłużej wysoko w SERP-ach.

Google Pingwin to algorytm, który powstał, aby docenić strony o wysokiej wartości dla użytkowników. Takie witryny mają naturalne backlinki pochodzące ze zróżnicowanych źródeł i niewystępujące w nadmiernej ilości. Algorytm Pingwin wykrywa linki, które są efektem Systemów Wymiany Linków (SWL).

Sprawdź również: spam, link, aktualizacja algorytmu Google, algorytm Google, SWL, słowa kluczowe, backlinki, keyword stuffing, SERP

Definicja pojęcia Google Pingwin - algorytm Google Pingwin
Pingwin, Google Penguin Update
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.