Google Pingwin co to jest - algorytm Google Pingwin, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Google Pingwin - algorytm Google Pingwin, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: Pingwin, Google Penguin Update

Co to jest Google Pingwin?
Co to jest Google Pingwin?

Google Pingwin (Google Penguin Update, Penguin) jest aktualizacją algorytmu Google, który został włączony w 2012 roku i miał walczyć z nieuczciwymi praktykami spamerskiego linkowania. Dzięki temu strony, do których prowadzi wiele odnośników z witryn niskiej jakości, nie wyświetlały się już dłużej wysoko w SERP-ach.

Google Pingwin to algorytm, który powstał, aby docenić strony o wysokiej wartości dla użytkowników. Takie witryny mają naturalne backlinki pochodzące ze zróżnicowanych źródeł i niewystępujące w nadmiernej ilości. Algorytm Pingwin wykrywa linki, które są efektem Systemów Wymiany Linków (SWL).

Sprawdź również: co to jest spam, co to jest link, co to jest aktualizacja algorytmu Google, co to jest algorytm Google, co to jest SWL, co to jest słowa kluczowe, backlinki, co to jest keyword stuffing, co to jest SERP

Definicja pojęcia Google Pingwin - algorytm Google Pingwin
Pingwin, Google Penguin Update
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.