Magento co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Magento, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Magento?
Co to jest Magento?

Magento to jedno z najpopularniejszych oprogramowań dla sklepów internetowych dostępne w dwóch wersjach: bezpłatnej – Magento Open Source oraz płatnej – Magento Commerce. Magento obecnie jest w rękach amerykańskiej firmy Adobe, która od 2020 roku rozwija i aktualizuje kolejną już wersję oprogramowania – Magento 2.

Magento powstało z myślą o średnich i dużych sklepach internetowych. Pozwala na zarządzanie kilkoma sklepami jednocześnie z jednego panelu administracyjnego. Oferuje szerokie możliwości zarządzania produktami, rozbudowane raporty i analizy. Ponadto Magento  pozwala na dostosowanie sklepu do wersji mobilnej oraz jest przygotowane z myślą o SEO.

Magento dla zaawansowanej konfiguracji wymaga odpowiedniej wiedzy z zakresu programowania oraz ze względu na liczne funkcjonalności, jakie oferuje wydajnego serwera.

Sprawdź również: co to jest sklep internetowy, co to jest CMS, co to jest e-commerce, co to jest Shoper, co to jest Magento, co to jest PrestaShop, co to jest Woocommerce

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia Magento
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.