PrestaShop co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest PrestaShop, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest PrestaShop?
Co to jest PrestaShop?

PrestaShop to darmowa platforma e-commerce. Oferuje szeroki wybór modułów, wtyczek i dodatków, wśród których tylko niektóre są darmowe. Oprogramowanie PrestaShop oparte jest na otwartym kodzie, co daje przestrzeń właścicielom sklepów do dostosowania go do własnych potrzeb.

PrestaShop można określić jako prostą w obsłudze i intuicyjną platformę e-commerce. Ponadto wokół PrestaShop zebrała się spora społeczność, która chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i nowymi pomysłami związanymi z wykorzystaniem tego oprogramowania.

PrestaShop sprawdzi się w przypadku każdego sklepu internetowego niezależnie od branży oraz skali działania. Stanowi wsparcie dla działań SEO, pozwala stworzyć sklep w różnych wersjach językowych oraz dostosować go do wersji mobilnej, a także posiada wiele narzędzi dla marketingu.

PrestaShop to rozwiązanie, które najlepiej poradzi sobie w przypadku tych sklepów internetowych, których asortyment nie przekracza kilkuset tysięcy produktów, a wycena produktów jest konkretna i nie opiera się na wielu parametrach.

Wśród wad PrestaShop wymienia się niewielką ilość darmowych wtyczek i brak niektórych istotnych funkcji w podstawowej wersji oprogramowania.

Sprawdź również: co to jest sklep internetowy, co to jest CMS, co to jest e-commerce, co to jest Shoper, co to jest Magento, co to jest PrestaShop, co to jest Woocommerce

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia PrestaShop
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.