Shoper co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • ile możesz zyskać wdrożenie konkretnych rozwiązań

Co to jest Shoper, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Shoper to platforma e-commerce, działająca w modelu SaaS. Oprogramowanie oferuje kompleksową obsługę sklepów internetowych od złożenia zamówienia i jego wysyłkę, po aktualizację stanów magazynowych i rozliczenia księgowe.

Platforma Shoper dedykowana jest małym, średnim, jak i dużym sklepom internetowym. Dzięki gotowemu silnikowi i szerokim możliwościom integracji z innymi systemami uruchomienie sklepu jest możliwe w kilka tygodni.

Obecnie oprogramowanie Shoper można nabyć w jednym z trzech abonamentów: Standard, Premium, Enterprise. Niezależnie od wybranego pakietu to po stronie platformy jest dbanie o bezpieczeństwo, stabilność serwerów, aktualizacja oprogramowania lub naprawa występujących błędów.

Shoper to platforma dostosowana do polskiego rynku, prosta i intuicyjna w obsłudze oraz zintegrowana z wieloma systemami, w tym z dostawcami usług logistycznych czy płatności. Shoper powstał również z myślą o SEO oraz umożliwia 14-dniowy okres próbny.

Sprawdź również: sklep internetowy, CMS, e-commerce, Shoper, Magento, PrestaShop, Woocommerce

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia Shoper
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.