WooCommerce co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest WooCommerce, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest WooCommerce?
Co to jest WooCommerce?

WooCommerce to darmowa wtyczka e-commerce dedykowana platformie WordPress. Jej zadaniem jest przerobienie strony internetowej w sklep internetowy. Pozwala ona na dodawanie produktów, określanie ich ceny i innych parametrów technicznych, opisów, zdjęć, a także wskazanie dostępnych metod płatności czy form wysyłki i jej kosztów.

Wtyczka WooCommerce dostępna jest w polskiej wersji językowej i podobnie jak platforma WordPress jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Można ją rozszerzać o inne dodatki, pamiętając jednak o tym, że niektóre z dostępnych rozwiązań mogą być płatne.

WooCommerce to rozwiązanie dedykowane małym i średnim sklepom online, które nie chcą uzależniać się od opłat abonamentowych. Decydując się na tego typu rozwiązanie, warto mieć na uwadze, że WooCommerce nie jest samodzielnym oprogramowaniem, a wtyczką, dlatego po pewnym czasie można napotkać pewne ograniczenia związane z rozwojem sklepu.

Sprawdź również: co to jest sklep internetowy, co to jest CMS, co to jest e-commerce, co to jest Shoper, co to jest Magento, co to jest PrestaShop, co to jest Woocommerce

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia WooCommerce
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.