Shopify co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Shopify, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Shopify?
Co to jest Shopify?

Shopify to platforma e-commerce działająca w modelu SaaS, która umożliwia sprzedawanie produktów i usług online. Za pośrednictwem Shopify możliwe jest stworzenie sklepu internetowego. Zarówno administratorzy, jak i deweloperzy mogą korzystać z gotowych rozwiązań i szablonów, jak i samodzielnie modyfikować sklep według własnych potrzeb. Shopify oferuje użytkownikom łatwy w obsłudze interfejs, który pozwala na szybkie uruchomienie działalności online bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania.

Shopify jest oprogramowaniem, które ma wszystko, co jest potrzebne do handlu internetowego. Platforma została wzbogacona o szereg gotowych modułów do kreowania własnej strony www i integracje np. z social mediami. Shopify oferuje także wiele aplikacji, które umożliwiają dodawanie funkcji, takich jak płatności, dostawa, programy lojalnościowe itp.
 

Sprawdź również: platforma e-commerce, co to jest SaaS, interfejs, co to jest social media, co to jest program lojalnościowy

Definicja pojęcia Shopify
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.