WordPress co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest WordPress, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest WordPress?
Co to jest WordPress?

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią, czyli CMS. Jest bezpłatnym oprogramowaniem do tworzenia stron internetowych. WordPress to proste i intuicyjne narzędzie, które do podstawowej konfiguracji nie wymaga znajomości języków programowania.

WordPress udostępniany jest użytkownikom na licencji GNU General Public License, co oznacza, że jest on całkowicie bezpłatny i można go również wykorzystać w celach komercyjnych. Za pomocą tego narzędzia można tworzyć blogi, strony firmowe, strony produktowe czy nawet sklepy internetowe po zainstalowaniu wtyczki WooCommerce.

Dzięki dużej ilości wtyczek, dodatków, szablonów i modułów WordPress pozwala na dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb i daje nieograniczone możliwości rozbudowywania strony.

Sprawdź również: co to jest CMS, co to jest WooCommerce, co to jest strona internetowa, co to jest sklep internetowy, co to jest e-commerce, GNU

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia WordPress
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.