Zakupy Google co to jest - Google Shopping, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Zakupy Google - Google Shopping, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: Google Merchant, Google Shopping Ads, reklama produktowa Google Ads, reklama zakupowa Google Ads

Reklama produktowa Google Ads (Zakupy Google, Google Merchant, Shopping Ads) to typ reklamy przeznaczony dla e-commerce, która sprawia, że produkty wyświetlają się w wynikach wyszukiwania Google. W SERP-ach pokazują się artykuły dostępne w sklepach internetowych wraz z grafiką, ceną, oceną i adresem witryny. Po kliknięciu w pozycję przechodzi się do karty produktowej. W ten sposób można poprawić konwersję sklepu.

reklama produktowa google ads

Reklama produktowa Google Ads jest elementem kampanii, która sprawia, że produkty pokazują się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google. Reklama produktowa wyświetla się użytkownikom szukającym konkretnego produktu. Znajduje się nad płatnymi linkami i wynikami organicznymi albo z prawej strony.

Reklama produktowa Google Ads łączy w sobie reklamę graficzną i tekstową, przez co jest bardziej atrakcyjna. Podczas konfigurowania kampanii produktowej istnieje możliwość dodania hasła reklamowego, wyświetlanego po najechaniu myszką na produkt. Koszt reklamy liczy się jedynie od kliknięć w link (model CPC).

Sprawdź również: co to jest Google Ads, co to jest e-commerce, co to jest SERP, co to jest karta produktu, co to jest konwersja, co to jest CPC, co to jest PPC, CTA, co to jest linki sponsorowane Google Ads

Dodatkowe informacje:

  • Google Ads (Adwords) - Reklama produktowa - https://www.sempire.pl/google-ads.html#reklama-produktowa
  • Kampanie i reklamy produktowe – informacje - https://support.google.com/google-ads/answer/2454022?hl=pl

Definicja pojęcia Zakupy Google - Google Shopping
Google Merchant, Google Shopping Ads, reklama produktowa Google Ads, reklama zakupowa Google Ads
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.