Strona internetowa

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

 • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
 • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
 • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Strona internetowa

Strona internetowa jest jak wirtualne biuro – to miejsce, które każdego dnia odwiedzają Twoi potencjalni klienci i partnerzy biznesowi. Nie tylko buduje Twój wizerunek w sieci, ale przede wszystkim jest narzędziem sprzedaży. Jeżeli chcesz pozyskiwać klientów online, musisz postawić na profesjonalną stronę internetową – atrakcyjną wizualnie, czytelną, intuicyjną, prostą w obsłudze i przyjazną wyszukiwarce Google.

Profesjonalna strona internetowa pozwala na kreowanie wizerunku firmy i prowadzenie działań sprzedażowych online. To wizytówka Twojej działalności. W projektowaniu strony internetowej ważny jest zatem nie tylko jej wygląd, ale przede wszystkim użyteczność. Dzięki odpowiedniej nawigacji, intuicyjności i łatwości obsługi użytkownik pozostanie na niej dłużej i wygeneruje konwersję. 

Aby stworzyć stronę internetową, potrzebujesz:

 • domeny – adresu strony internetowej,
 • hostingu,
 • certyfikatu SSL,
 • projektu graficznego strony internetowej – możesz postawić na darmowe szablony stron internetowych lub zbudować stronę w oparciu o indywidualny projekt graficzny,
 • systemu zarządzania treścią (CMS).

Do wyboru masz prostą stronę typu OnePage, jak i projekt mocno rozbudowanego serwisu, czyli stronę firmową typu MultiPage. Niezależnie od tego, jaką stronę chcesz stworzyć, zwróć uwagę na takie elementy jak:

 • web design – projekt strony zgodny z aktualnymi trendami i standardami,
 • UXdoświadczenie użytkownika,
 • SEO – optymalizację pod kątem wyszukiwarek, a więc dostępność strony internetowej dla użytkowników,
 • RWD – technikę projektowania responsywnych stron internetowych.

Proces tworzenia stron internetowych obejmuje wiele etapów, w tym planowanie, projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie. Możesz postawić na darmowe kreatory stron internetowych lub skorzystać z usługi wykonania strony internetowej, oferowanej przez profesjonalną agencję.

Jeśli zależy Ci na nowoczesnej stronie internetowej, zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi standardami web designu, a więc takiej, która jest funkcjonalna, użyteczna oraz przygotowana pod skuteczne pozycjonowanie, zbuduj swoją stronę we współpracy z doświadczoną agencją. 

W tej sekcji dowiesz się, jakie są możliwości stron internetowych w zakresie budowania wizerunku i generowania sprzedaży online. Podpowiemy Ci, jak zbudować stronę internetową zgodnie z założeniami SEO i UX. Doradzimy, co zrobić, aby Twoja strona internetowa wyglądała profesjonalnie, oraz wyjaśnimy, jakie funkcjonalności strony internetowej warto mieć na uwadze, aby serwis przyciągał klientów i zwiększał sprzedaż. Wyjaśnimy, jaki może być orientacyjny koszt strony i czy można założyć darmową stronę internetową.

Znajdziesz tu praktyczne porady i wskazówki na temat tego, jak promować własną stronę internetową, korzystając z różnych narzędzi e-marketingu, oraz jak dostosowywać strony internetowe do aktualnych wymagań wyszukiwarki, aby skutecznie pozycjonować je w Google. 

Chcesz stworzyć swoją stronę internetową? Potrzebujesz wsparcia w promocji i reklamie Twojej strony www? Umów się na bezpłatną konsultację ze Specjalistą SEMPIRE, który podpowie Ci, co zrobić, aby mieć profesjonalną stronę internetową. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie projekt strony, która jest widoczna w wyszukiwarce Google i skutecznie sprzedaje.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.